Hidroterm Mühendislik
1322. Cadde No:7/B Aşağı Öveçler/Ankara info@hidroterm.com.tr

Hidroterm Mühendislik, gelişen ve değişen tesisat sektöründe ileri teknoloji ile üretilen pompa, vana, kazan ve klima sistemleri ekipmanlarının satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütür. 

Hidroterm Mühendislik, hizmet sunduğu müşterilerine daima yakın olmayı ilke edinmiş, müşteri odaklılık prensibi ile hizmet vermeye gayret eden genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Kurucumuzun 15 yıllık sektör deneyimini ve bilgi birikimini her alanda müşteri memnuniyetine dönüştürmek yegane amacımızdır.

Hidroterm Mühendislik, temel mühendislik ve detay mühendislik tasarımı konusunda birlikte çalıştığı firmalara hizmet verirken işini ciddiye almış, ilkeleri ve çalışma biçimiyle kendi tarzını oluşturmuştur. Sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı, teknik donanımı, konusunda uzman ve deneyimli personeli, çağın gerekliliklerine ayak uyduran dinamik idari kadrosuyla kendi kalite politikasını üretmiştir.

Mühendislik grubumuz, dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak taleplere ve projelere özel çözümler üretmekte; ekonomik farklar ve uygulanabilir sistemler yaratmaktadır.

Hidroterm Mühendislik-Grundfos Pompa Yetkili Ana Bayi

Dünya çapında hem ticari hem de genel yaşam alanları bazında yakaladığı başarı ve çevre dostu yapısı ile bilinen Grundfos, Türkiye’de de aktif hizmet veren bir firmadır. Grundfos Türkiye’nin Domestic Ana Bayisi olan Hidroterm Mühendislik, Grundfos ürünleri kapsamında hem teknik ürün seçimi, proje tesisat kurulum desteği hem de satış ve pazarlama hizmetleri bakımından tecrübelidir. Bu deneyimin güvencesi ile sizlere, Grundfos pompa ve pompa sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.