Hidroterm Mühendislik
1322. Cadde No:7/B Aşağı Öveçler/Ankara info@hidroterm.com.tr
Daha fazla bilgi için hizmeti inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Dik Milli Çok Kademeli Pompalar

CR pompa, dökme demirden yapılmıştır ve tüm ıslak parçalarında AISI 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bu pompa aşındırıcı olmayan sıvılar için uygundur. CR; 320 m3 /saate kadar debi ve 40 bar çalışma basıncıyla sıvı transferi ve sirkülasyonu, soğuk veya sıcak su basınçlandırma ile toprak sulama gibi zorlu uygulamalar için mükemmel bir santrifüj pompadır.

Üretim sürecinin her aşaması boyunca sıkı kontrollerin yapılması, dikey tipteki CR santrifüj pompanın yüksek bir güvenilirliğe sahip olmasını sağlar. Grundfos’un bu ürünü, uluslararası standartlara (ISO 9001) uygun olarak sertifikalandırılmıştır ve titiz bir süreç kontrolünden geçer. CR pompalar, fabrikadan çıkmadan önce performans, güç tüketimi ve statik basınç açısından tek tek test edilir.

Bölgesel koşullara, tehlikelere ve olumsuz durum risklerine karşı ATEX onaylı CRN pompa mevcuttur. ATEX onaylı pompalar, potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanıma uygundur. Patlayıcı ortamlar havadan ve tutuşmanın ardından patlamanın yayıldığı gaz, buhar, duman veya toz gibi yanıcı maddelerden oluşur.

Entegre frekans konvertörlü dikey, çok kademeli santrifüj pompa. Pompa başı ve şase dökme demirden, diğer tüm ıslak parçalar paslanmaz çeliktendir (EN 1.4301)

Değişken hızla kontrolü elinize alın

CRE, çok çeşitli debi ve basınç boyutlarında mevcut, değişken hızlı sürücü entegre edilmiş, çok kademeli, hat tipi pompadır ve AISI 304 paslanmaz çelik / dökme demirden üretilmiştir. Değişken devirli sürücü sürekli olarak pompa performansını mevcut koşullara ve istenilen basınç, sıcaklık veya debiye uyumlu hale getirir. Bu sayede CRE, su temini, yıkama ve temizleme, su arıtma, kazan besleme, kimya endüstrileri, sıcaklık kontrolü ve madencilik gibi çeşitli uygulamalar için mükemmeldir.