Hidroterm Mühendislik
1322. Cadde No:7/B Aşağı Öveçler/Ankara info@hidroterm.com.tr

Hidroterm Mühendislik - Grundfos Domestic Ana Bayi

Dünya çapında hem ticari hem de genel yaşam alanları bazında yakaladığı başarı ve çevre dostu yapısı ile bilinen Grundfos, Türkiye’de de aktif hizmet veren bir firmadır. Grundfos Türkiye’nin Domestic Ana Bayisi olan Hidroterm Muhendislik, Grundfos ürünleri kapsamında hem teknik ürün seçimi,proje tesisat kurulum desteği hem de satış ve pazarlama hizmetleri  olarak ayrılmak üzere, her iki alanda tecrübelidir. Bu deneyimin güvencesi ile sizlere, Grundfos pompa ve pompa sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Grundfos Pompa ve Hidrofor Sistemleri

Grundfos pompa ve hidrofor sistemleri dünyanın en güvenilir ve doğa dostu sistemleri olarak bilinir. Enerji tasarrufu sağlayan, bu enerji tasarrufunu hizmet verdiği kuruluşlar için avantaja dönüştüren bir yapıdır. Yalnızca yüksek seviyeli sistem çalışırlığını değil; aynı zamanda, optimum ayarlarla tamamen işletim güvenirliğini ve bütün sistem verimliliğini hedef alır.

Artan şehirleşme ve modern yaşam tarzımız, su temini için yoğun bir talep oluşturuyor. Bunun yanı sıra su kirliliği, sızıntılar ve aşırı tüketim gibi sorunlar da güvenli ve temiz suya erişimimizi zorlaştırıyor. Akıllı çözümlerle bir değişiklik yapabiliriz.

Grundfos Pompa ve pompa sistemleri, ısıtma, soğutma, sirkülasyon, tuz giderme, su temini, atık su temizleme gibi hem endüstriyel hem de yaşamsal alanlarda kullanılabiliyor.

Grundfos Yetkili Bayisi

Hidroterm Mühendislik, Grundfos yetkili bayileri arasında yer almaktadır. Hidroterm mühendislik kurucumuzun 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini sektörel ihtiyaçlara çözüm üretmek amacıyla özverili bir şekilde kullanmaktadır. Hidroterm Mühendislik Grundfos Pompa ile kalite ve güvenli çalışmalar sonucunda, uygun maliyete yüksek verim üretebilmek için çalışmaktadır. Üretim teknolojileri arasında tüm dünya su sorunları ve iklim koşullarına katkı vermek bulunmaktadır. Hidroterm Mühendislik çözümleri sayesinde, yangın kontrolü, ticari yapılarda iklimlendirme kolaylıkları ve basınçlandırma uygulamaları bulunmaktadır. Grundfos pompaların teknik seçimi, satış ve pazarlama  aşamalarında kalite ve güvenli hizmetleriyle profesyonellikten gelen farkı görebilirsiniz.

 Hidroterm Mühendislik Çözümleri 

Yüksek kalite emekle çözüm sağlayıcı olarak, pompa seçimi,teknik desteği ve verimlilik çalışmaları ile gerekli tüm desteği Grundfos çöüzümleri ile birlikte Hidroterm Mühendislik sunmaktadır. Grundfos yetkili bayisi olarak, pompa seçiminden yönetim ve sevkiyatına, iklimleme çözümleri, üretim kurulum ve geliştirmeye kadar hizmet vermektedir. Bireysel hizmey veren tüm yapılarda  ve özel kamusal yapılarda ısıtma, soğutma, havalandırma ve atık su çözümleri bulunmaktadır. Grundfos Pompa ile Hidroterm Mühendislik ürünleri arasında yüksek performans alınabilen yüksek kalite ürünlerdir.

Related Tags:
Social Share: